KURUMSAL

1980 yılında, kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet AYGIN tarafından üretim hayatına atılan Ayca Süt, 1,5 ton ile başladığı süt işleme hacmini, bugün tamamen hijyenik ve modern üretim tesislerinde 150 ton süt işleme kapasitesi ile sürdürmektedir.

Ayca Süt başta İç Anadolu, Karadeniz, Marmara ve Akdeniz Bölgeleri olmak üzere yurdun dört bir yanına leziz ve bereketli ürünlerini ilk günün heyecanı ile sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

 

İnsana olan hassasiyeti en başa koyarak faaliyetlerini sürdüren firmamız bireysel başarıların kurumsal başarılara dönüşebilmesi vizyonuyla hareket etmektedir.

Ayca Süt'ün dünya standartlarındaki toplam kalite felsefesi ile bütün hijyen koşulları yerine getirilerek üretilen tüm ürünler, firmamızın değişmez lezzet anlayışıyla sizlere sunulmaktadır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Helal belgelerine sahip Ayca Süt, hammadde girişinden mamül madde çıkışına kadar her aşaması titizlikle kontrol edilen bir süreçten geçmektedir, sizlerle buluşabilmenin heyecanı ile...

Bize olan sonsuz güveniniz ve bizi tercih ettiğiniz için...

 

Teşekkür Ederiz...